Frankenştayn Kaçış

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.6 MB
  • Version 1.10.0
  • Dil İngilizce
  • Firma funny games
Verimli ve faydalı bilgilere de sahip olan bu oyunda sizi etkileyecek özellikler bulunmakta, hemen indirin ve siz de deneyin.

Çok ama çok değişik bir kurguya sahip olan bu eğlenceli oyun sizin çok ilginizi çekecek. Eğlence dolu olan bu oyun aslında biraz da ürkütücü.  Çünkü bu oyunda pek çok korkunç varlık da bulunmakta. Bunlardan kaçmak için elinizden geleni yapmalısınız.   Size düşen ise bu oyunda korkunç olan bu varlıklardan kaçmak. Sadece bu şekilde kurtulabilirsiniz. Heyecan ve aksiyon dolu olan bu mükemmel oyun sizi içine çekecek ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. 

Pek çok farklı özelliği ile diğer oyunlardan ayrılan ve değişik kurguya sahip olan bu oyun hem sizi hem de arkadaşlarınızı eğlendirecek. Bu oyunu oynarken tüm dikkatinizi toplamalısınız. Çünkü bu oyunda kaçmak için bazı aletlere ihtiyaç duyacaksınız ve bu aletler de yakınınızda bir yerlerde olacak. Sizin bu aletleri de bulmanız gerekmekte. Her yönden sizi içine alacak olan bu oyundan asla vazgeçemeyeceksiniz. Farklı ve bir o kadar da eğlenceli bu oyuna bayılacaksınız.

   Bu mükemmel oyunu hemen indirin oynamaya hemen başlayın. Ücretsiz olan bu oyunu istediğiniz zaman istediğiniz yerde kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. Hemen indirin ve siz de deneyin. Bu oyun ile hayatınıza heyecan ve eğlence katın. 

Daha Fazla Göster
Frankenştayn Kaçış indir